برق منطقه ای سیستان و بلوچستان
تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
دسته بندی مطالب
برقداری خط 63 کیلو ولت زاهدان - میرجاوه پس از تعویض تیرهای شکسته
تاریخ درج خبر
1400/02/11
تعداد بازدیدکنندگان
270

در پی بروز طوفان شدید در منطقه زاهدان در تاریخ 10 اردیبهشت ماه و سقوط دو تیر سیمانی در خط 63 کیلو‌ولت زاهدان - میرجاوه برق تمامی مناطق میرجاوه قطع گردید در این حادثه و با توجه به زمانبر بودن رفع کامل مشکل و بمنظور جلوگیری از طولانی شدن زمان بی برقی مردم منطقه با تلاش و نظارت همکاران بهره‌برداری شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با مهار هادیهای خط خاموشی پیش آمده بطور کامل رفع و خط برقدار گردید.

در این بین و پس از آماده سازی تمامی شرایط جایگزینی تیرهای شکسته، در روز جاری و با بکارگیری تمامی امکانات موجود در کمترین زمان ممکن رفع مشکل بطور کامل انجام پذیرفت و خط برقدار گردید.

همچنین مهندس پرنده مطلق مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان با حضور در محل حادثه از نزدیک بر روند اجرای عملیات نظارت و بر انجام عملیات در کمترین زمان با استفاده از همه امکانات تاکید نمودند.

برآورد خسارت اولیه این حادثه حدود یک میلیارد ریال می باشد.

لازم بذکر است که شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان در سال گذشته پروژه احداث خط 230 کیلو‌ولت زاهدان -میرجاوه را بصورت دکل آغاز نموده و امید است با اتمام این خط در سال جاری، برق منطقه میرجاوه از بالاترین درجه پایداری برخودار گردد و بروز طوفان و بارندگی هیچ خللی در تامین برق این منطقه بسیار مهم ایجاد نکند.

 
 
 
 
 
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
سال 1400، تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به  شركت برق منطقه اي استان سيستان و بلوچستان  مي باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه